Elvis Presley uhonorowany ulicą swojego imienia w Las Vegas!

Hołd dla króla… Las Vegas

RivieraBlvd Niemal czterdzieści lat od chwili dnia, w którym Elvis Presley dał swój ostatni koncert w hotelu Hilton w Las Vegas (12 grudnia 1976) władze miasta zdecydowały się uhonorować legendarnego piosenkarza nadając jednej z ulic jego imię.
Obecny Riviera Boulevard biegnący od Las Vegas Strip do Paradise Road, przy którym dawniej znajdował się hotel International (Hilton) została przemianowana na Elvis Presley Way.
David Siegel, właściciel Westgate Hotel (dawnego Hiltona) chce w ten sposób wypromować nie tylko swój hotel ale także odbywającą się na jego terenie ekspozycję poświęconą Presley’owi.
Jak czytamy w informacji opublikowanej przez serwis Elvis Matters, wszystkie drogowskazy ze starą nazwą ulicy będą usuwane i jak większość pamiątek zostaną przeniesione do Muzeum Neonów w Las Vegas. Ich miejsce zajmą nowe – z imieniem Elvisa Presley’a.

(info: Elvis Matters/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29