„Elvis” zagra dla Kubusia w Krakowie!

Koncert charytatywny z piosenkami króla rock’n’rolla

posterkrakówSą takie wydarzenia, spotkania, koncerty o których przyjemnie się pisze. Dlaczego? Bo pokazują, że pomimo tego wszystkiego co złe we współczesnym świecie (tego czym karmią nas codziennie gazety, radio i telewizja) są ludzie, którzy bezinteresownie wyciągną pomocną dłoń do potrzebujących…
Takie właśnie wydarzenie odbędzie się już za kilka tygodni, dokładnie w sobotę 13 sierpnia br. w Krakowie. W Hostelu „Marta” przy Bulwarze Wołyńskim odbędzie się koncert charytatywny na rzecz walczącego z nowotworem mózgu Kubusia Chrabańskiego.
Złote przeboje Elvisa Presley’a przypomni Andrzej EL Gdula a jego występ poprzedzi rejs statkiem „Sobieski” z Bulwaru Czerwińskiego na pokład Hostelu na wodzie „Marta”. Planowany początek imprezy godzina 17:30 (rejs). Koncert organizatorzy zaplanowali na godzinę 18:00.
Osobiście (jako właściciel bloga ELVIS: Promised Land) gorąco zachęcam do udziału w tej imprezie i bardzo mocno ją popieram (dzięki uprzejmości Daniela Kasparka z Krakowskiego Fan Clubu Elvisa „Always On My Mind” mogłem także dołożyć maleńką cegiełkę do tego wydarzenia od siebie).
Wiem, że wśród czytelników tego bloga są sceptycy tego typu wydarzeń a w szczególności wszelkiego rodzaju imitatorów Elvisa. Bardzo jednak proszę byśmy pod tym postem wyjątkowo powstrzymali się od dyskusji na ich temat.
Stawką w tym koncercie jest… szansa na lepsze życie Kubusia i uśmiech dziecka! Osobiście uważam, że wszystkim, przede wszystkim Andrzejowi EL Gduli oraz organizatorom należą się słowa uznania za zaangażowanie i bezinteresowną chęć niesienia pomocy. A pomagać warto!
Bilety na koncert można zarezerwować w cenie 25zł (20 za bilet dla dzieci) pod numerem telefonu: 601-560-250 lub meilowo: ster6@o2.pl

UWAGA! Przypominam, że w myśl panujących na tym blogu zasad wszystkie komentarze „które zawierają wyrażenia wulgarne, groźby karalne, obrażają inne osoby (np. innych czytelników bądź autora) itd” nie będą publikowane bądź będą natychmiast kasowane.
Bardzo Was proszę nie powodujcie takich sytuacji ponieważ bardzo nie lubię usuwać czyichkolwiek wpisów.

(info:FC EP „Always On My Mind”/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *