Sylwester z Elvisem!

Powitać Nowy Rok z przebojami Elvisa Presley’a?

SylwesterzElvisem2017 Tak. Do Sylwestra pozostały jeszcze dwa tygodnie. Jeśli ktoś z Was nie ma jeszcze planów na ten szczególny wieczór być może zainteresuje go propozycja warszawskiej restauracji Bazyliszek.
To właśnie w niej odbędzie się „Sylwester z Elvisem”! Uczestnicy tego wydarzenia nie tylko spędzą noc przy dźwiękach niezapomnianych przebojów króla rock’n’rolla (o oprawę muzyczną zadba „profesjonalny DJ”, jak czytamy na plakatach) ale będą mieli także szansę wziąć udział w licznych konkursach poświęconych życiu i twórczości piosenkarza. Nagrodą główną w konkursach są bilety na czerwcowy multimedialny show „Elvis Live On Screen” w krakowskiej Tauron Arenie.
Ponadto na gości czekać będą liczne atrakcje oraz specjalne (bardzo atrakcyjne) menu.
Bilety wstępu na jedynego (jak dotąd) w Polsce „Sylwestra z Elvisem” dostępne są na stronie klubu Bazyliszek w cenie 550 PLN od pary. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 20:30. Więcej szczegółów możecie poznać wchodząc na oficjalną stronę restauracji.

SYLWESTER W BAZYLISZKU – OFICJALNA STRONA

(info:Bazyliszek/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29