ELVIS IN CONCERT – Kraków

ELVIS IN CONCERT
Live On Screen. Kraków Tauron Arena. 7 czerwca 2018
Ze specjalnym udziałem Priscilli Presley!

Kontynuując trasę po największych europejskich arenach Elvis Presley™ Live in Concert po raz pierwszy w historii odwiedzi Polskę! Show będzie można zobaczyć w Krakowie w nowoczesnej hali Tauron Arena. To niezwykłe widowisko umożliwi polskim fanom jedno z najpiękniejszych doświadczeń muzycznych w ich życiu. To niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, oparte jest na największych przebojach legendarnego króla rock’n’rolla Elvisa Presley’a występującego podczas tego koncertu na wielkim ekranie. Muzyczne aranżacje wykona na żywo czeska orkiestra symfoniczna.

Polska publiczność otrzyma namiastkę prawdziwych, historycznych koncertów Elvisa Presleya, które wypełniały olbrzymie sale zarówno w Las Vegas, Memphis, Madison Square Garden jak i Honolulu na Hawajach.  I choć król rock’n’rolla nie żyje od ponad czterdziestu lat magia jego koncertów nie przemija. Potwierdza to każdy kto choć raz w życiu doświadczył i widział na żywo projekt „Elvis In Concert. Live On Screen”.
Bez wątpienia dodatkowym atutem całego przedsięwzięcia jest osobisty udział byłej żony wokalisty, Priscilli Presley, która podczas show dzieli się z fanami swoimi wspomnieniami z życia u boku legendy rock’n’rolla.
To jedno z tych wydarzeń muzycznych na którym po prostu trzeba być!

Trasa „Elvis In Concert. Live On Screen” promuje trzy bestsellerowe płyty Presleya nagrane z udziałem The Royal Philharmonic Orchestra – „If I Can Dream”, „The Wonder Of You” oraz najnowszej „Christmas With Elvis And The Royal Philharmonic Orchestra” (recenzje wszystkich płyt znajdziecie poniżej. Zachęcam do lektury).

ELVIS PRESLEY Z ORKIESTRĄ  – Recenzja płyty „If I Can Dream”. Mariusz Ogiegło. Interia.pl
GDYBYM MÓGŁ MARZYĆ Recenzja płyty „If I Can Dream”. M. Ogiegło. MTV24
THE WONDER OF YOU WITH THE RPO – Recenzja płyty „The Wonder Of You”. M. Ogiegło. Studentnews.pl
THE WONDER OF YOU. ELVIS DEKLASUJE MADONNĘ – Recenzja płyty „The Wonder Of You”. M.Ogiegło. MTV24
CHRISTMAS WITH ELVIS & RPO. Magia Świąt Bożego Narodzenia z Elvisem – Recenzja płyty „Christmas With Elvis & RPO”. M.Ogiegło. MTV24

Bilety wstępu na multimedialne show „Elvis In Concert. Live On Screen” można nabyć w serwisie Eventim.pl

MAGICZNA NOC W BERLINIE
(Wspomnienie show „Elvis In Concert. Live On Screen”+wideo.  Berlin. 15 maja 2017)
To niezwykłe ile potrafi zdziałać współczesna technika. To ona w pewien sposób wczoraj „naprawiła” to co nie udało się przed kilkudziesięcioma laty. To dzięki niej Elvis Presley wystąpił na żywo przed wypełnioną po brzegi nowoczesną, elegancką Mercedes Benz Arena w Berlinie.
Za sprawą multimedialnego widowiska „Elvis In Concert” król rock’n’rolla ruszył w swoją kolejną trasę koncertową (i jak zawsze za swojego życia wyprzedaną). Tym razem po Europie, do której nigdy za życia nie dotarł choć jak wielokrotnie zapewniali jego współpracownicy zawsze chciał przyjechać.
Tournee promowało ostatnie albumy króla z Memphis – „If I Can Dream” oraz „The Wonder Of You” zarejestrowane z towarzyszeniem Królewskiej Orkiestry Filharmonicznej.
(Czytaj więcej)

CDN 🙂

5 komentarzy

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *