„Elvis. Rock’n’roll Story” – zaproszenie na kolejne spotkanie poświęcone Presleyowi

Kraków zaprasza…

Zorganizowane przed kilkoma miesiącami spotkanie w krakowskim klubie Piękny Pies doczekało się kontynuacji. „Elvis. Rock’n’Roll Story” to cykl spotkań dedykowanych głównie legendarnemu królowi rock’n’rolla, Elvisowi Presleyowi, który prowadzą Anna Fiń i Wojciech Klimczyk.  W trakcie swoich prelekcji prowadzący poruszają także zagadnienia z historii muzyki rozrywkowej.
Najbliższe spotkanie, które odbędzie się 31 stycznia br. o godzinie 20:00, opowiadać będzie o roli coverów w muzyce rozrywkowej. „Porozmawiamy o tym w jaki sposób Elvis Presley uwodził za pomocą coverów utworów min. takich gwiazd jak Frank Sinatra, The Beatles, Bob Dylan, Creedence Clearwater Revival, Bee Gees i co sprawiało, że covery te zapisały się w pamięci odbiorców i stały się autonomicznym wobec swej pierwotnej wersji bytem„, zapewniają organizatorzy wydarzenia.
Wstęp na spotkanie w klubie Piękny Pies jest darmowy. Warto się wybrać i posłuchać. Gorąco zachęcam.

(info: Piękny Pies/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29