Spotkanie z Elvisem Presley’em na… „Planecie Country”!

Tylko w Radiu Poznań. Zaprasza Paweł Bączkowski

PlanetaCountry W poniedziałek, 8 stycznia br. minie osiemdziesiąta trzecia rocznica urodzin Elvisa Presley’a. Główne uroczystości rocznicowe odbędą się w Memphis, w posiadłości piosenkarza – Graceland. W Polsce kulminacją rocznicowych obchodów będzie koncert grupy TCB Band, która współpracowała z Elvisem na scenie i w studiu nagraniowym w latach 1969-1977. Show odbędzie się w warszawskim Teatrze Palladium 15 stycznia br.
Wcześniej jednak Paweł Bączkowski, niestrudzony popularyzator muzyki country w Polsce zaprasza polskich fanów do wysłuchania specjalnego wydania audycji „Planeta Country”.
Audycja rozpocznie się o godzinie 9:10 już w najbliższą niedzielę, tj.7 stycznia br. tradycyjnie w Radiu Poznań i w całości wypełniona będzie wspomnieniami na temat króla rock’n’rolla.
Gorąco zachęcam Was do jej wysłuchania bo jak pokazały poprzednie wydania „Planety…” dedykowane Elvisowi nie jest to „zwyczajny” wspominkowy program. W audycji „Planeta Country” nie usłyszycie zasłyszanych banałów na temat Presley’a. Nie usłyszycie ogranych hitów ze składanek typu „the best of…”. W zamian za to dostaniecie solidną dawkę starannie wyselekcjonowanych, ciekawych utworów i historii opowiedzianych przez człowieka (artystę i kompozytora), który ma imponującą wiedzę na temat Elvisa Presley’a i jest jego fanem.
„Planeta Country” to audycja, której słucha się z przyjemnością bo czuć w niej pasję prowadzącego do poruszanych tematów. Tym bardziej jestem dumny i szczęśliwy, że kilkukrotnie mogłem gościć na antenie w jej trakcie.

PLANETA COUNTRY – 7 STYCZNIA 2018. ELVIS PRESLEY

(info: Radio Poznań/FC His Hand In Mine/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29