Zmarła Vicky Molloy…

Zmarła sekretarka Oficjalnego Fan Clubu Elvisa Presleya w Wielkiej Brytanii

Coraz trudniej jest pisać i przekazywać takie informacje. Nie tylko dlatego, że odejście osób związanych ze światem Elvisa Presleya zamyka pewien ważny rozdział w życiu każdego fana zabierając bezpowrotnie możliwość wysłuchania niezwykłych wspomnień z czasów spędzonych u boku jednego z najważniejszych artystów XX wieku ale przede wszystkim dlatego, że coraz częściej wiadomości te dotyczą osób, które… znało się osobiście.

Dosłownie przed kilkoma minutami Todd Slaughter poinformował w przejmującym wpisie o śmierci Vicky Molloy (na zdjęciu u góry obok Todda), wieloletniej sekretarki Oficjalnego Fan Clubu Elvisa Presleya w Wielkiej Brytanii. „Z głębokim smutkiem i ze złamanym sercem muszę ogłosić, że nasza piękna i ukochana Vicky Molloy, sekretarka Oficjalnego Fan Clubu Elvisa Presleya w Wielkiej Brytanii, zmarła wczoraj wieczorem w Royal Stoke University Hospital po krótkiej chorobie„, napisał prezes klubu.

Myślę, że wielu fanów Elvisa w Polsce podobnie jak ja wciąż ma w pamięci wizytę Vicky Molloy w naszym kraju (zdjęcia). W czerwcu 2008 roku Molloy wraz z Toddem Slaughterem przyjęli moje zaproszenie i przyjechali do Krakowa na zorganizowany przez połączone siły ogólnopolskiego i krakowskiego fanklubu Presleya koncert z okazji czterdziestej rocznicy nakręcenia programu „NBC TV Special”.

Vicky chętnie rozmawiała z uczestnikami imprezy, pozowała do zdjęć i dzieliła się swoją wiedzą na temat Elvisa.
Ja miałem wielkie szczęście spędzić z nią (i Toddem Slaughterem) kilka dni snując wspomnienia na temat zakulisowych spotkań z królem rock’n’rolla i zwiedzając Kraków.
To był dla mnie piękny, bardzo ważny i inspirujący czas.

Vicky, dziękuję za te piękne dni w Krakowie. Spoczywaj w pokoju.
W swoim wpisie Todd Slaughter poprosił o uszanowanie prywatności rodziny Vicky Molloy. Kondolencje można przesyłać na adres fan klubu Elvisa w Wielkiej Brytanii.

(info: Mariusz Ogiegło/Zdj. Krzysztof Mariański (Krizz))

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29