40. rocznica śmierci Elvisa Presley’a w Poznaniu…

Program rocznicowego spotkania fanów

Dzisiejszy post został niejako wywołany przez Czytelników naszego bloga. Za nieco ponad tydzień spotkamy się w Poznaniu na dwudniowym festiwalu „Elvis Warty Poznania”, który odbędzie się w mieście z okazji przypadającej 16 sierpnia br. 40.rocznicy śmierci Elvisa Presley’a.
Dostaję wiele pytań (zarówno w komentarzach jak i wiadomościach prywatnych) o szczegółowy program tego wydarzenia. Otóż prezentuje się on tak (na podstawie materiałów otrzymanych od organizatorów):

1) 15 sierpnia. Plac Kolegiacki (cały dzień) – konkursy plastyczne, giełda płyt, kącik poetycki
2) Godz.19:30 – dziedziniec Urzędu Miasta Poznania, Plac Kolegiacki 17 – koncert „Elvis Warty Poznania” z udziałem m.in Pawła Bączkowskiego, Piotra Skowrońskiego i orkiestry pod dyrekcją Zbigniewa Pawlaka (WSTĘP WOLNY)
3) 16 sierpnia. „Muzyczny Rejs z Presley’em po Warcie”. Start przy Katedrze o godzinie 15:00. Bilety do nabycia w CIM, ul. Ratajczaka 44
4) Godz. 18:00. „Na początku był Elvis”. Spotkanie z autorami książek o Elvisie Presley’u – Januszem Płońskim („Dlaczego Ja Panie?”) i Mariuszem Ogiegło („Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz”) ze specjalnym udziałem Alicji Klenczon (żony Krzysztofa Klenczona, lidera Czerwonych Gitar)

(info: PTAAAK/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29