„An Evening with Elvis’ Friends and Original Musicians” – popularne widowisko wraca do Europy!

Muzycy Elvisa Presley’a znowu w trasie koncertowej!

BobLanning Niezwykle atrakcyjnie pod względem koncertowym zapowiada się wiosna br. dla fanów Elvisa Presley’a mieszkających w Europie! Już 10 maja rusza bowiem europejska trasa koncertowa promująca bestsellerowy album króla rock’n’rolla „If I Can Dream” z 2015 roku (i jego kontynuację, płytę „The Wonder Of You” z roku ubiegłego).
Wcześniej natomiast na stary kontynent ponownie przyjadą muzycy przed laty współpracujący z samym Presley’em! W Europie gościć będą za sprawą projektu muzycznego Arjana Deelena „An Evening with Elvis’ Friends and Original Musicians”, który aż trzykrotnie gościł w Polsce (!).
Tym razem, w rocznicowym tournee, wystąpią aż cztery osoby występujące na scenie z królem z Memphis. Będą to perkusiści Bob Lanning (to właśnie on zagrał z Elvisem m.in podczas jego drugiego sezonu w International Hotel w Las Vegas, który wytwórnia RCA udokumentowała na longplayu „On Stage. February 1970”), Eddie Graham (możemy go oglądać podczas pierwszych występów Elvisa w Las Vegas. Widać go m.in na próbach i koncertach nagranych do filmu „That’s The Way It Is”) oraz żeńska grupa The Sweet Inspirations (Estelle Brown i Portia Griffin z oryginalnego składu zespołu wciąż wspominają swoje występy z Elvisem).
Największe przeboje Elvisa przypomni publiczności utytułowany wykonawca piosenek króla, Dwight Icenhower.
Koncerty odbędą się m.in w Belgii. 5 maja muzycy zagrają w Oosteinde a dzień później, tj. 6 maja, w Antwerp.
Wszystkim gorąco polecam tą trasę koncertową i te występy!!!

(info: ElvisNews/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *