Aukcje pamiątek po Elvisie Presley’u w 2016 roku!

W 2016 roku pamiątki po królu rock’n’rolla aż czterokrotnie pójdą „pod młotek”

Auction2016Graceland Ostatnie aukcje pamiątek po Elvisie Presley’u przyniosły wielotysięczne zyski firmie Elvis Presley Ent. Z tego też powodu firma zdecydowała się dodać w tym roku dwie kolejne oficjalne aukcje do kalendarza imprez odbywających się na terenie posiadłości króla rock’n’rolla, Graceland.
Pierwsza z nich odbędzie się już w maju. Odbywać będzie się pod nazwą „Sun Records & Memphis Recording Service Auction” a wielbiciele Elvisa będą mogli zobaczyć i zakupić na niej pamiątki z okresu współpracy Presley’a z legendarnym studiem SUN należącym do Sama Phillipsa. Na aukcji obok rzeczy należących i związanych z Elvisem będzie można nabyć także przedmioty należące do innych gwiazd SUN Studio takich jak Jerry Lee Lewis czy Roy Orbison.
Kolejna aukcja pamiątek odbędzie się w sierpniu podczas tradycyjnego Tygodnia Elvisa (Elvis Week).
Dwa miesiące później pamiątki po królu rock’n’rolla ponownie „pójdą pod młotek”. Tym razem podczas wyjątkowego weekendu (27-3- października) pod nazwą „Elvis Presley Artifacts Auction – At The Guest House at Graceland”. To wyjątkowe październikowe wydarzenie uświetni uroczystość otwarcia nowego 450-pokojowego kompleksu hotelowego na terenie Graceland.
Pierwsza z czterech aukcji pamiątek odbyła się z okazji osiemdziesiątej pierwszej rocznicy urodzin Elvisa, w styczniu br.

(info: Elvis Information Network/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29