„Elvis’ Christmas Album”, „For LP Fans Only” i…

… zapowiedzi kolejnych winylowych albumów Elvisa Presley’a

Magia „czarnej płyty” nie przemija. Wśród kolekcjonerów longplaye cieszą się taką samą popularnością jak płyty CD. Z tego też powodu dzisiaj chciałbym napisać o kilku nowościach, które trafią na rynek w najbliższych miesiącach.
Jako pierwszy w sklepach ukaże się gwiazdkowy „Elvis’ Christmas Album”. Reedycja pierwszego świątecznego albumu Presley’a zostanie zrealizowana przez wytwórnię Mis 7 października br. Jako ciekawostkę warto dodać, że krążek zostanie zrealizowany w trzech różnych wersjach! Na czerwonym, zielonym i niebieskim winylu!
Kolejnym zapowiadanym LP jest ostatni kompletny album studyjny Elvisa – „From Elvis Presley Blvd. Memphis, Tennessee” z 1976 roku. Reedycja tej płyty (z naklejką na okładce „w 40. rocznicę”) zostanie wydana przez Friday Music 4 listopada br. Płyta ukaże się na… złotym winylu!
Trzecią i ostatnią „nowością” jest album „For LP Elvis Fans Only”. Jego premiera zapowiadana jest dopiero na 13 stycznia 2017 roku. Tego samego dnia do sklepów trafi reedycja LP „Promised Land”. Obie płyty (180gr) zostaną zrealizowane na złotym winylu przez wytwórnię Friday Music.
Wszystkie omówione wyżej płyty zostaną zrealizowane z oryginalną szatą graficzną i poza podstawową tracklistą nie będą zawierały żadnych dodatkowych nagrań.

(info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *