„Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” – spotkanie autorskie…

… aktualizacje!

Wadowice26sierpnia2016 Drodzy Czytelnicy, Fani Elvisa Presley’a oraz Sympatycy bloga ELVIS: Promised Land. Z myślą o sierpniowym spotkaniu autorskim na Facebooku utworzyliśmy (wspólnie z organizatorami, tj. Wydawnictwem Kaligrafia oraz Wadowicką Biblioteką Publiczną) specjalną stronę dotyczącą naszego wydarzenia.
Wszyscy zainteresowani przyjazdem do Wadowic na spotkanie znajdą na niej wszystkie niezbędne informacje oraz aktualizacje.
Tylko z tego miejsca dowiecie się m.in o tym, że dodatkową atrakcją spotkania będzie wyjątkowa wystawa „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” na którą złożą się płyty LP, CD, wydania promo, książki oraz magazyny z całego świata poświęcone Elvisowi a także… rzeczy należące do samego króla rock’n’rolla!
Fani, którzy wybierają się do Wadowic daleko spoza granic miasta (a z wielką radością muszę powiedzieć, że i od takich odbieram sygnały zainteresowania) znajdą na naszej stronie także informację o hotelach i noclegach w pobliżu miejsca wydarzenia.
Gorąco zachęcam do odwiedzania strony. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania – piszcie (za pośrednictwem Facebooka lub tradycyjnie na elvis.blog@interia.pl)!

„’Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz’. Spotkanie autorskie”-OFICJALNA STRONA na FB!

(info: Mariusz Ogiegło/Elvis. Promised Land)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *