„Elvis Festival. 40th Anniversary” – Rzeszów w hołdzie królowi rock’n’rolla

Dzień z Elvisem na rzeszowskim rynku już w sierpniu!

Festival2017 40-ta rocznica śmierci Elvisa Presley’a zbliża się nieubłaganie. Na całym świecie z tej okazji odbędą się różnego rodzaju uroczystości, koncerty, eventy i spotkania.
Największe rocznicowe wydarzenie w Polsce będzie miało tym razem miejsce 27 sierpnia br. w Rzeszowie na tamtejszym rynku. „Szykujemy prawdziwą ucztę dla duszy i ciała„, mówi jeden z organizatorów wydarzenia Marcin Życzyński.
Na chwilę obecną program festiwalu pozostaje jeszcze tajemnicą. Kolejne jego punkty i atrakcje będą stopniowo prezentowane fanom na specjalnym profilu festiwalu na Facebooku. Z pewnością jednak w trakcie eventu nie zabraknie największych przebojów króla rock’n’rolla wyśpiewanych przez czołówkę polskich imitatorów Presley’a. „Z bogactwa twórczości naszego Idola chcemy zaprezentować przynajmniej trzy muzyczne interpretacje (rock’n’roll, country a nawet hard rock, przyp.autor) Jego utworów w wykonaniu polskich artystów„, zdradza Marcin Życzyński.
„Elvis Festival” w Rzeszowie to impreza nie tylko dla zagorzałych wielbicieli Presley’a. Adresowana jest to wszystkich, którzy po prostu chcą się dobrze bawić przy dźwiękach niezapomnianych przebojów. „Festiwal to propozycja dla całych rodzin – impreza otwarta, barwna i pełna niespodzianek również dla Najmłodszych Fanów Elvisa„, dodaje Marcin Życzyński.
Już dzisiaj wszystkich bez wyjątku gorąco zachęcam do udziału. Rezerwujcie noclegi i urlopy. To festiwal na którym nikogo nie może zabraknąć!!!
„Elvis Festival. 40th Anniversary” odbędzie się przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Rzeszowie.

(info: Elvis Festival FB/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29