„Elvis. If I Can Dream” – będzie DVD z brytyjskich koncertów Elvisa i The Royal Philharmonic Orchestra?

Profesjonalne nagrania brytyjskich koncertów Elvisa Presley’a

DVDUKTours Ubiegłoroczna seria koncertów promujących płyty „If I Can Dream” i „The Wonder Of You” w Wielkiej Brytanii okazała się spektakularnym sukcesem. Każde widowisko zgromadziło tysiące fanów z całego UK i najdalszych zakątków Europy. Multimedialne show na którym Elvisowi Presley’owi śpiewającemu z dużego ekranu ustawionego w centralnej części sceny towarzyszyła Królewska Orkiestra Filharmoniczna przybywali zobaczyć zarówno młodzi fani jak i wielbiciele, którzy w latach siedemdziesiątych jeździli do Las Vegas na występy swojego idola.
Atrakcyjności widowisku dodawał fakt, że jego prowadzącą była żona Elvisa, Priscilla Presley.
Koncerty w UK cieszyły się tak wielkim powodzeniem, że… na listopad br. zaplanowano serię dodatkowych występów! Tournee rozpocznie się 23 listopada br. w Glasgow a zakończy 30 listopada w Londynie.
Wydaje się, że na fali sukcesu albumów „If I Can Dream” oraz „The Wonder Of You” EPE przygotowuje się obecnie do wydania płyty DVD/Blue-Ray z zapisem koncertów Elvisa i Królewskich Filharmoników. Może świadczyć o tym choćby fakt ujawnienia wczoraj profesjonalnie zarejestrowanego i zmontowanego materiału wideo (otrzymałem go dzięki uprzejmości *D.J-Maćka!*) z show w Hydro Arena w Glasgow.
Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że to DVD (o ile w ogóle zostanie zrealizowane – choć pomysł jest jak najbardziej trafiony) nie będzie jedynym rocznicowym akcentem ze strony oficjalnych wydawców…

LIVE ON SCREEN, HYDRO ARENA 2016 – ELVIS & THE ROYAL PHILHARMONIC ORCHESTRA

(info: Elvis Presley Forum.pl/Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *