„Elvis In Person – One Night In Toronto” – książka w 60 -tą rocznicę kanadyjskich występów Elvisa Presley’a

Wyjątkowy dokument poświęcony historycznym występom

OneNightToronto 27 kwietnia 2017 roku w sprzedaży ukaże się nowa książka poświęcona Elvisowi Presley’owi. „Erik (Lorentzen, przyp.autor), Jean-Marc (Carisse, przyp.autor) i ja (Paul Sweeney, przyp.autor) pracowaliśmy ciężko nad tą książką od marca 2016 roku„, mówi o projekcie „Elvis In Person – One Night In Toronto April 2, 1957” jeden z autorów. „Znajdzie się w niej ponad trzysta zdjęć wykonanych przed, w trakcie i po koncertach pochodzących z kolekcji Johna Seberta z Kanadyjskiej Biblioteki i Archiwów (Library & Archives Canada). Byłem naprawdę oszołomiony kiedy zobaczyłem ten zestaw na początku roku„.
Oprócz zdjęć w książce znajdą się też wspomnienia dotyczące jedynych koncertów Presley’a poza granicami USA. Książka zostanie zrealizowana w ramach serii „Gold Standard Series”.

(info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29