Elvis na Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych…

Mini ekspozycja pamiątek po królu rock’n’rolla

Wieliczka Weekend chciałbym rozpocząć oficjalnym już zaproszeniem do… Wieliczki k.Krakowa. To właśnie tam 4 czerwca br. po raz kolejny odbędzie się Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych czyli największy w naszym kraju zjazd pasjonatów i kolekcjonerów. Zamek Żupny od godziny 10:00-15:00 zamieni się tego dnia w jedną wielką wystawę gramofonów, znaczków pocztowych, pluszaków, biletów kolejowych, starych samochodów, biżuterii. Słowem wszystkiego co można zbierać.
Dlaczego o tym?
Dwa lata temu, w roku 2015, po raz pierwszy miałem przyjemność zaprezentować podczas festiwalu część swojej kolekcji. Tym samym Elvis Presley stał się ważną częścią tego wydarzenia.
Kilka tygodni temu ponownie zostałem zaproszony na Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych. I.. ponownie nie mogłem sobie odmówić udziału w nim. Dlatego też gorąco zapraszam Was już dzisiaj do Wieliczki 4 czerwca br.
Będzie możliwość obejrzenia ciekawej ekspozycji na którą złożą się m.in płyty, książki, magazyny i rzecz jasna osobiste przedmioty należące do Elvisa oraz pamiątki z jego występów.
Specjalnie na tą okazję przygotowuję również mini wystawę poświęconą książce „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” i jej historii (będzie można na niej obejrzeć np.materiały prasowe, listy etc).
Przede wszystkim jednak będzie to jednak okazja do osobistego spotkania i porozmawiania…

UWAGA! Podczas Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych będzie istniała możliwość nabycia ostatnich (!) już egzemplarzy książki „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” (oczywiście dla tych, którzy wyrażą zainteresowanie – z dedykacją).

(info: Festiwal Ludzi Pozyt.Zakręconych/Elvis.Promised Land/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *