Elvis Presley ponownie bohaterem programu „Planeta Country”!

Paweł Bączkowski zaprasza na rocznicowe wydanie swojej audycji

FlamingCountry2 Nie ukrywa, że Elvis Presley był i jest ważną częścią jego artystycznej drogi. I choć obecnie po jego repertuar sięga raczej rzadko i robi to tylko na prośbę publiczności, która tłumnie przychodzi na jego koncerty to jednak o swoim idolu nie zapomina na innych płaszczyznach swojej działalności.
Mowa oczywiście o Pawle Bączkowskim, polskim wokaliście country i kompozytorze, który już w najbliższą niedzielę, 8 stycznia br, zaprasza na kolejną część swojej audycji Planeta Country.
Tym razem program w całości (ponownie) wypełnią przeboje Elvisa Presley’a i wspomnienia na temat tego artysty (okazja jest szczególna – 82.rocznica urodzin legendarnego artysty z Memphis). O tym czy jednak zaśpiewa w niej sam Elvis czy też nie… przekonamy się już o godzinie 9:00.
Warto dodać, że poprzednia audycja Pawła Bączkowskiego poświęcona Elvisowi Presley’owi cieszyła się dużym uznaniem wśród fanów króla rock’n’rolla. A warto dodać, że ta styczniowa, rocznicowa, audycja będzie jeszcze dłuższa! Spotkanie z Elvisem na falach Radia Merkury potrwa bowiem aż do godziny 11:00!
Tak więc w niedzielny poranek „buuuudzimy się” i lecimy na Planetę Country!!! Gorąco Polecam!!!

(info: Planeta Country/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29