ELVIS: Promised Land zagra z… Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Zapraszam na wadowicki rynek

WOŚP2To już ostatni post w 2016 roku. Jutro przyjdzie jak co roku pora na podsumowania mijających dni i noworoczne życzenia. Pozwólcie więc raz jeszcze na odrobinę prywaty w tym „starym roku”.
Jak wiecie, 15 stycznia 2017 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz dwudziesty piąty. Tego też dnia na wadowickim rynku odbędzie się licytacja bardzo atrakcyjnych przedmiotów z których dochód zostanie przeznaczony na najbardziej potrzebujących – na sprzęt dla noworodków oraz ten zapewniający godne życie seniorów.
Wśród rzeczy, które tego dnia będzie można wylicytować znalazła się także książka „ELVIS: Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” z moją osobistą dedykacją dla zwycięzcy (zwyciężczyni). Dlaczego? Bo jak na jej łamach powiedział Dick Grob: „Elvis zawsze był gotów nieść pomoc, nawet tym których nie znał„.
Wydanie książki było spełnieniem moich marzeń. Chciałbym by teraz ta książka stała się choć maleńką cegiełką do spełnienia czyichś marzeń…
Dlatego bardzo Was proszę (już dzisiaj) – bądźmy razem na wadowickim rynku 15 stycznia!
Dla wszystkich przybyłych gości organizatorzy przygotowali moc atrakcji w tym m.in: degustacje potraw przygotowanych przez uczestników programu MasterChef, koncerty Leny Czechowicz oraz Orkiestr OSP z Choczni i Kleczy, pokazy ratownictwa medycznego i wiele wiele innych.
Licytacje przedmiotów odbędą się w godzinach 10:00, 11:30 oraz o 13:00.

Więcej informacji znajdziecie na portalu Wadowice OnLine

(info: WOŚP Wadowice/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29