„Elvis Show # 52” – muzyka, słowa, wspomnienia…

Kolejna odsłona autorskiej audycji *D.J.-Maćka!*

ElvisShow52 Dla wielu fanów ta audycja jest niemal „kultowa”. Wielu z nas (piszę nas bo ja sam również) dzięki tej audycji odkrywało rzadkie, czasem nieznane nagrania Elvisa Presley’a i zapomniane już piękne utwory z lat 50-tych i 60-tych.
O jakiej audycji mowa? Oczywiście o „Elvis Show”, autorskim projekcie *D.J-Maćka!*. Jej pięćdziesiąty drugi już odcinek wczoraj wieczorem ujrzał światło dzienne. Dzięki uprzejmości autora także i na naszym blogu będziemy mogli zasiąść do muzycznego wehikułu czasu i przy dźwiękach przebojów z Jungle Room (ale i nie tylko) przenieść się w czasie.
Najnowsza część „Elvis Show” to dwie godziny słów, wspomnień i przede wszystkim muzyki. Idealna na długi sierpniowy weekend. Polecam gorąco.
A wszystkim fanom Elvisa Presley’a oraz czytelnikom bloga ELVIS: Promised Land przypominam, że prowadzący „Elvis Show” będzie również gospodarzem spotkania promującego książkę „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” które odbędzie się już 26 sierpnia br. w Wadowicach.

„ELVIS SHOW #52” -> POSŁUCHAJ!

(info: elvispresleyforum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29