„Elvis Show #58” – kolejna odsłona autorskiej audycji *D.J.-Maćka!*

Na jesienne wieczory…

Elvishow58Polscy fani Elvisa Presley’a nigdy nie doczekali się stacji radiowej (z powodzeniem funkcjonujących w innych państwach) w której mogliby słuchać piosenek swojego idola. Mamy (bo i ja również) za to kultową już dzisiaj audycję internetową „Elvis Show”. Autorski projekt doczekał się już pięćdziesięciu siedmiu odsłon w tym kilku odcinków specjalnych.
Najnowsza, pięćdziesiąta ósma część, autorskiego projektu *D.J.-Maćka!* z zaprzyjaźnionego Elvis Presley Forum.pl właśnie trafiła do Internetu.
Blisko sto minut (!) starannie wyselekcjonowanych utworów, muzycznych niespodzianek i specjalnych kącików zabierze każdego słuchacza w magiczną podróż przez najpiękniejsze dźwięki lat 50-tych, 60-tych i 70-tych. Wielbiciele króla rock’n’rolla w nowym odcinku „Elvis Show” usłyszą m.in nagrania z ostatnich płyt z katalogu FTD Label.
Tyle słów. A teraz zapraszam Was do słuchania… audycja idealnie nada się na długie jesienne wieczory. Polecam!

ELVIS SHOW #58 – Audycja Internetowa *D.J.-Maćka!*

(info: Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29