ELVIS Week 2017 – znamy wstępny program tegorocznego Tygodnia Elvisa w Memphis!

Czy będzie to największy Elvis Week w historii?

ElvisWeek2017 Tegoroczny Elvis Week – Tydzień Elvisa w Memphis, może być największym w historii. Jego organizatorzy spodziewają się, że do posiadłości króla rock’n’rolla przyjadą dziesiątki tysięcy fanów piosenkarza z całego świata by raz jeszcze wziąć udział w tradycyjnym czuwaniu przy świecach, stanąć nad grobem swojego idola i celebrować jego muzyczną spuściznę.
Na stronie Graceland pojawił się już pierwszy, wstępny, harmonogram wydarzeń, które odbywać będą się w związku z czterdziestą rocznicą śmierci Elvisa Presley’a. Wśród licznych atrakcji, udziału bliskich współpracowników Presley’a, nie zabraknie również konkursu na najlepszego naśladowcę Elvisa.
W samą natomiast rocznicę, tj.16 sierpnia br., o godz.20:00 będzie miało miejsce multimedialne widowisko z udziałem The Royal Phillharmonic Orchestra oraz specjalnych zaproszonych gości.

(info: Elvis Information Network/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29