„Elvis” wystąpił w popularnym telewizyjnym show, „Twoja twarz brzmi znajomo”

Popularny aktor wcielił się w postać Elvisa Presley’a

TwojaTwarzBrzmi We wczorajszym, półfinałowym, odcinku popularnego telewizyjnego show „Twoja twarz brzmi” mogliśmy usłyszeć (i zobaczyć) przebój Elvisa Presley’a.
W postać legendarnego artysty tym razem wcielił się aktor Mariusz Ostrowski (znany z występów w takich produkcjach jak chociażby „Halo Hans”, „Ojciec Mateusz”, „M Jak Miłość”). Na scenie przypomniał filmowy hit króla rock’n’rolla – „Viva Las Vegas”.
Widzowie bardzo wysoko ocenili ten występ. W komentarzach zamieszczonych pod zdjęciem na oficjalnym profilu programu można było przeczytać iż był to najlepszy „elvis” ze wszystkich dotychczasowych edycji (dotychczas w postać Presley’a wcielali się Bilguun „Bill” Ariunbaatar, który zaśpiewał „Blue Suede Shoes” oraz Katarzyna Glinka, która zaprezentowała ponadczasowe „Jailhouse Rock”). Zdaniem telewidzów Ostrowski bardzo dobrze odtworzył postać Elvisa zarówno pod względem choreograficznym jak i wokalnym. Niestety, także i tym razem mocno „oberwało” się charakteryzatorom. W komentarzach znalazły się porównania np. do Kena zabranego lalce Barbie…
Pomimo tak wysokich ocen Mariusz Ostrowski nie dostał się do finałowej czwórki. Nagrywając jednak zapowiedź wczorajszego odcinka aktor wyznał: „cóż mogę powiedzieć. Wyzwanie nie lada. Bardzo się cieszę. Będzie pięknie. Mam nadzieję, że…hmmm nie wiem co powiedzieć bo to jest taki artysta pełny, pełną gębą. No śpiewa fantastycznie, rusza się świetnie, był bożyszczem tłumów… Czy ja nim będę? To jest dobre pytanie. Mam nadzieję, że zaśpiewam piosenkę pięknie i będziecie z tego zadowoleni, z tego wykonu. Postaram się jak najbardziej, postaram się włożyć w niego dużo pracy bo chyba w Elvisa warto. To znaczy w każdego warto ale w Elvisa.. To znaczy inaczej. Jeśli mam spadać z wysokiego konia to z Elvisa jak najbardziej„.
A Wam jak podobał się ten występ?

„VIVA LAS VEGAS” – MARIUSZ OSTROWSKI („TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO”)
i dla porównania:
„VIVA LAS VEGAS” – ELVIS PRESLEY (z filmu „VIVA LAS VEGAS”)

(info: Oficjalny Profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *