Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych w Wieliczce już za kilka dni!

Już 4 czerwca br. rozpocznie się kolejna edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych

PosterWieliczka Jeszcze tylko kilka dni (niedziela, 4 czerwca br) dzieli nas od rozpoczęcia kolejnej edycji Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych, który od wielu lat skupia kolekcjonerów z całej Polski. Impreza tradycyjnie odbędzie się na Zamku Żupnym w Wieliczce.
W trakcie Festiwalu będzie można podziwiać zbiory blisko pięćdziesięciu kolekcjonerów. Wśród wystawców będzie można znaleźć także i stoisko naszego bloga a na nim wystawę poświęconą królowi rock’n’rolla – Elvisowi Presley’owi. Tym razem zostaną na niej zaprezentowane m.in oryginalne magazyny z lat pięćdziesiątych poświęcone artyście, płyty, pamiątki z koncertów, autografy członków zespołu Presley’a i wiele wiele innych. Będzie także mini ekspozycja poświęcona książce „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” a na niej m.in oryginalne listy od patronów medialnych i sławnych czytelników oraz recenzje prasowe.
Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych to nie tylko kolekcje i kolekcjonerzy. To także możliwość zobaczenia niezwykle interesujących pokazów. Podczas tegorocznej edycji będzie można zobaczyć m.in pokazy sztuk walki krakowskiej szkoły Aikido, gimnastyki sportowej, orientalnego tańca brzucha, szermierki.
W trwającym od godziny 10:00 – 15:00 Festiwalu nie zabraknie również ciekawych prezentacji. Jedną z nich poprowadzi znany podróżnik, którego miałem zaszczyt poznać przed dwoma laty, Władysław Grodecki. Tym razem tematem Jego wystąpienia będzie Azja.
Wszystkich gorąco zachęcam do udziału w tym wydarzeniu. Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych to nie tylko święto kolekcjonerów – to doskonała rozrywka dla całych rodzin.

(info: Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29