Grupa Pentatonix w przeboju króla rock’n’rolla!

Elvis Presley wciąż inspiruje…

Pentatonix Pentatonix to nazwa amerykańskiej grupy wokalnej a capella, którą tworzy pięciu młodych wokalistów: Scott Hoying, Kirstie Maldonado, Mitch Grassiego, Aviego Kaplana oraz Kevin Olusoli.
Zespół nagrywa przede wszystkim covery znanych przebojów popowych. Wielką popularność grupie przyniosło niezwykłe wykonanie „Hallelujah” z repertuaru Leonarda Cohena oraz „Daft Punk”.
Kilkanaście godzin temu swoją premierę miał najnowszy teledysk zespołu Pentatonix. Tym razem wokaliści zmierzyli się z ponadczasowym „Can’t Help Falling In Love” nagranym w 1961 roku przez Elvisa Presley’a na potrzeby komedii „Blue Hawaii”.
Na profilu wytwórni Sony można było wczoraj przeczytać taką zapowiedź: „na dzisiejszy wieczór polecamy wyciszenie przy najnowszym singlu Pentatonix 'Can’t Help Falling In Love'”. I nie sposób się przy tej wersji nie wyciszyć… i nie rozmarzyć.
Moim zdaniem kolejne bardzo dobre wykonanie tego przeboju (a może to ta piosenka jest po prostu tak dobra, że w każdym wykonani brzmi zawsze dobrze…?). A co Wy sądzicie o nowej wersji „Can’t Help Falling In Love”? Na Wasze opinie jak zawsze czekam w komentarzach. Piszcie.

„CAN’T HELP FALLING IN LOVE” – PENTATONIX
„CAN’T HELP FALLING IN LOVE” – ELVIS PRESLEY (ORG.WERSJA STUDYJNA, 1961)

(info: Sony Music Poland/YouTube/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *