Hologram Elvisa Presley’a… – powraca temat „powrotu” króla rock’n’rolla na estrady

Nowe informacje dotyczące hologramu Elvisa Presley’a

SteamrolerBlues Po niedawnej wypowiedzi Priscilli Presley dla jednej z brytyjskich gazet na temat możliwości stworzenia hologramu Elvisa wydawało się, że temat został całkowicie zamknięty…
Tymczasem jednak fanklub Elvis Matters poinformował dzisiaj na swojej stronie internetowej, że chińska firma Original Force Animation and Shanghai U9 Game Co., Ltd. zainwestowała dziesięć milionów dolarów w przedsiębiorstwo Pulse Evolution. W zamian za to uzyskała trzy procent udziałów w Pulse Evolution oraz aż dwadzieścia pięć procent w przedsięwzięciu o nazwie „Elvis Presley Show”.
Według informacji Elvis Matters firma Pulse Evolution uzyskała licencję na wyprodukowanie pokazów trzech nieżyjących megagwiazd muzyki rozrywkowej – Michaela Jacksona, Marylin Monroe i Elvisa Presley’a. Jako pierwsze, w kilku miastach, mają zostać zaprezentowane występy Jacksona. W przyszłym roku Pulse Evolution będzie ciężko pracować nad stworzeniem widowiska z udziałem hologramu Elvisa Presley’a.
Hologramy zmarłych gwiazd mają jednak zostać wykorzystane nie tylko podczas koncertów ale także w aplikacjach mobilnych, kampaniach reklamowych i pokazach scenicznych.
Niektórzy eksperci już zaczynają liczyć zyski jakie mogą przynieść 'ożywione’ gwiazdy.

(info: Elvis Matters/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *