„If I Can Dream” – poznaliśmy utwór promujący najważniejszy album Elvisa w 2015 roku!!!

Gdybym mógł marzyć…

Nowa kompilacja będzie starała się udowodnić, że Elvis Presley był kimś więcej niż tylko królem rock’n’rolla„, napisał wczoraj w nocy serwis Rolling Stone. „Album 'If I Can Dream: Elvis Presley With the Royal Philharmonic Orchestra’ (dostępny tej jesieni) proponuje połączenie jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów minionego ćwierćwiecza z klasycznymi rozwiązaniami, które w niczym nie ustępują oryginalnym wersjom, które są tak drogie i bliskie jego fanom„.
Do artykułu dołączony była muzyczna zapowiedź wspomnianej płyty – utwór „If I Can Dream”. Swoją premierę piosenka miała zaledwie kilka godzin wcześniej w posiadłości słynnego artysty, Graceland w Memphis, TN podczas innej ważnej uroczystości – prezentacji nowego znaczka z jego wizerunkiem.
Na pierwszy singiel promujący, który możecie tutaj usłyszeć, wybrano apel o lepszy świat, który Presley wykonał na zakończenie swojego ’68 Comeback Special”, czytamy dalej na stronach Rolling Stone. „W rezultacie wykonanie to zapisało się jako dramatyczny długo oklaskiwany fragment programu. Uaktualniona wersja z gustownie rozmieszczonymi smyczkami i eleganckimi partiami rogów nie różni się bardzo od oryginału ale daje wrażenie pełniejszej wersji tej piosenki„. A jak Wam się podoba?
CD-Elvis_If-I-Can-Dream-

„IF I CAN DREAM” – z nowego albumu Sony Legacy

(info:Rolling Stone/Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *