Kate Moss wystąpi w oficjalnym klipie promującym płytę „The Wonder Of You”!

Premiera klipu promującego płytę „The Wonder Of You” już za kilka dni!

katemoss Gdyby ktoś chciał wskazać słabe punkty promocji bestsellerowego albumu „If I Can Dream. Elvis Presley With The Royal Philharmonic Orchestra” jedyną rzeczą na którą mógłby zwrócić uwagę byłby… brak oficjalnego klipu wideo (teledysku) promującego album w telewizji, Internecie etc.
Z najnowszych doniesień medialnych wynika, że przy promocji albumu „The Wonder Of You” to niedopatrzenie zostało naprawione i… już 2 grudnia (choć niektóre źródła mówią o 16 grudnia) zobaczymy oficjalny klip promujący drugi album Elvisa Presley’a z Królewską Orkiestrą Filharmoniczną.
Wystąpi w nim znana modelka Kate Moss. „Kate jest wielką fanką Elvisa i była to zbyt dobra okazja by ją odrzucić„, czytamy w komunikatach prasowych.
Materiał wideo do tytułowego utworu („The Wonder Of You”) drugiego albumu Elvisa i The Royal Philharmonic Orchestra został (podobno) potajemnie nakręcony w studiach przy Abbey Road w Londynie w których Moss zjawiła się wraz ze swoim osobistym choreografem, fryzjerem i stylistą.
Reprezentowanie Elvisa w jego oficjalnym materiale wideo jest jak spełnienie marzeń dla Kate„, informują brytyjskie portale internetowe.

(info: Mirror.co.uk/DailyMail.co.uk/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *