Koncert TCB Band w Polsce… – jednak nie w Rzeszowie!

Muzycy Elvisa Presley’a zagrają w Warszawie!

ShowPolandTCB Muzycy Elvisa Presley’a zagrają dla polskich fanów w styczniu 2018 roku. Zapowiadany od wielu miesięcy show odbędzie się jednak nie w Rzeszowie lecz… w Warszawie. Taką informację podał wczoraj Marcin Życzyński ze stowarzyszenia Elvis Lives odpowiedzialnego za organizację widowiska.
Wydarzenie zostało przeniesione do warszawskiego Teatru Palladium z powodu, jak czytamy w oświadczeniu, „braku możliwości współpracy z hotelem Bristol w Rzeszowie„. Zmianie nie uległa natomiast data i godzina koncertu – 15 stycznia 2018, godz.20:00.
Organizatorzy wspominają jednak także o dodatkowych atrakcjach czekających na fanów, którzy przybędą w styczniu do Warszawy i sugerują, że warto rezerwować sobie czas od 14-15 stycznia (szczegóły mają pojawić się jeszcze pod koniec bieżącego tygodnia).
Informując o zmianach Marcin Życzyński napisał także o biletach. Otóż, wejściówki na koncert dostępne będą od 20 listopada br. w cenach 230 zł oraz 170 zł w tylnych rzędach.
Pozostaje mieć nadzieję, że zmiana miejsca to ostatnia zmiana i wymarzony koncert dojdzie do skutku. Trzymamy kciuki za powodzenie i… oczywiście – do zobaczenia w Warszawie!

(info: Elvis Lives/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *