Kraków zaprasza na „Majówkę z Elvisem”!

Przeboje króla rock’n’rolla po raz kolejny usłyszycie na Wiśle

plakatmaj2016 Po sukcesie ubiegłorocznego Rejsu z Elvisem po Wiśle, który odbył się 26 września 2015 roku, jego organizatorzy tj. Firma Ster i Marcin Życzyński (pod patronatem medialnym telewizji MTV24 oraz honorowym patronatem Ambasadora Elvisa Presley’a w Polskim Parlamencie, Pana Józefa Lassoty), zapraszają tym razem na niezapomnianą „Majówkę z Elvisem”.

Przez trzy dni, począwszy od soboty 30 kwietnia aż do poniedziałku 2 maja br. z zacumowanego przy Bulwarze Czerwińskim (Przystań Victoria) Statku Sobieski po raz kolejny rozbrzmiewać będą nieśmiertelne przeboje króla rock’n’rolla, Elvisa Presley’a. Wielkie hity takie jak „Love Me Tender” czy „(Marie’s The Name) His Latest Flame” przypomni odtwórca legendarnego artysty, Marcin „Elvis” Życzyński, który na pokład wpłynie katamaranem George.

Na pokładzie Statku Sobieski wokalista zostanie oficjalnie powitany przez załogę jednostki pływającej a następnie da kilka wspaniałych występów. Pierwszy rejs odbędzie się już 30 kwietnia br. o godz.15:00. Kolejny tego samego dnia o godz.17:00. Muzyczne rejsy z hitami króla rock’n’rolla w dniach 1 i 2 maja odbędą się o godzinach 15:00; 17:00 i 19:00.

Koncerty to jednak nie jedyna atrakcja jaka czekać będzie na fanów Presley’a, którzy w tych dniach pojawią się w Krakowie. Na każdym rejsie losowane będą niezwykle atrakcyjne nagrody a w przygotowanym na tą okazję bogatym menu pojawi się… ulubiony Tost Króla Rock’n’Rolla (tj. kanapka z masłem orzechowym i bananami)!

Mam nadzieję, że ta impreza sprawi, że Kraków choć na kilka dni stanie się „polskim Memphis”. Na tej imprezie nie może Was zabraknąć (i choć z powodów zawodowych tym razem musiałem zrezygnować z udziału w majowej edycji rejsów z Elvisem czego bardzo żałuję, szczerze i bardzo gorąco zachęcam Was do udziału w tym wydarzeniu)! Bilety w cenie 40zł możecie rezerwować meilowo pod adresem: ster6@o2.pl lub telefonicznie.

(info: Organizatorzy/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *