Książka „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” już za dwa dni!

Premiera, „której nigdy nie zapomnimy”!

okl1 Jeszcze tylko dwa dni dzielą nas od premiery długo wyczekiwanej książki „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” zrealizowanej z okazji pięciolecia istnienia naszego bloga.
Publikacja zawierająca aż dwadzieścia sześć wywiadów z osobami z najbliższego otoczenia króla rock’n’rolla, Elvisa Presley’a trafi do księgarni internetowych już w najbliższą środę, 20 kwietnia br.
W związku ze zbliżającą się premierą chciałbym zaprosić Was do wspólnej zabawy. Zaprosić na premierę, „której nigdy nie zapomnimy”!
O co chodzi? O stworzenie pamiątkowej galerii na naszym blogu na którą złożą się Wasze fotografie z książką „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz”. Książka dostępna będzie od środy, 20 kwietnia. Dokładnie tydzień później, 27 kwietnia br, na tej stronie chciałbym stworzyć specjalnego posta z nadesłanymi przez Was zdjęciami oraz opiniami na temat książki.
Mnie jako autorowi będzie bardzo przyjemnie móc zobaczyć do kogo i w jakie zakątki naszego kraju dotarła książka. Będę też bardzo wdzięczny za każdy komentarz i uwagi na temat publikacji.
Jeżeli więc podoba Wam się pomysł stworzenia „premierowego” posta proszę nadsyłajcie swoje zdjęcia z książką w ręce do wtorku, 26 kwietnia br., do północy na adres: elvis.blog@interia.pl
Za wszystkie materiały już teraz bardzo gorąco dziękuję!

(info: ELVIS: Promised Land/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29