Magazyn „Twój Blues” o książce „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz”

Doskonała recenzja książki „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz”

RecenzjaTB W przeddzień kolejnej, szóstej już, rocznicy założenia bloga ELVIS: Promised Land przychodzi mi napisać o kolejnej wspaniałej recenzji wydanej przed rokiem książki „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz”.
Tym razem jej recenzentem był dr Jacek Kurek a jego wypowiedź została opublikowana na łamach szanowanego magazynu „Twój Blues”.
W czerwcowym wydaniu pisma dr Kurek pisze: „gdy przychodzi mi wypowiedzieć się na temat książki Mariusza Ogiegło, 'Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz’ (tytuł zaczerpnął z jednej z ulubionych piosenek swojego idola) to pierwszym określeniem jakie pojawia się w moich myślach jest przymiotnik: rozczulająca„. W dalszej części swojej opinii autor podkreśla: „autor kocha muzykę Presley’a, fascynuje się nim jako artystą i człowiekiem, ma imponującą wiedzę, jest świetnie przygotowany do rozmów, pyta z sercem i nieskrywanym wzruszeniem, łapczywie„.
A na koniec swojej wypowiedzi dr Kurek dodaje: „nie można książce odmówić serca i pozytywnej energii„.
Cały artykuł można przeczytać w najnowszym wydaniu magazynu Twojego Bluesa. Gorąco zachęcam do jego lektury a dr. Jackowi Kurkowi serdecznie w tym miejscu dziękuję za tak pozytywną i rzeczową opinię na temat mojej debiutanckiej publikacji.

A Wszystkich, którzy chcieliby spotkać się, porozmawiać nie tylko o wspomnianej książce ale też i o Elvisie i jego twórczości gorąco zapraszam do Poznania. W tamtejszej Bibliotece Raczyńskiej o godzinie 18:00 będę miał przyjemność spotkać się z Wami na specjalnym rocznicowym wieczorku autorskim. Obok mnie także inni znakomici goście…

(info: Twój Blues/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29