Niezwykły zapis koncertu Elvisa Presley’a z 1975 roku!

Elvis Presley na scenie w 1975 roku

Elvis75 Serwis YouTube pełen jest zaskakujących materiałów filmowych. Na jeden z nich natrafiłem zupełnie przypadkiem. Wideo powstało 22 marca 1975 roku podczas wieczornego występu Elvisa w hotelu Hilton. „To zamieszczone wideo jest o wiele bardziej rzadkie niż ludziom się dzisiaj wydaje„, napisał w komentarzu jeden z uczestników tego wydarzenia.
Ubrany w dwuczęściowy granatowy jumpsuit Presley wykonał w trakcie tego show całą listę swoich największych przebojów począwszy od „I Got A Woman” poprzez naprawdę genialne wykonania „My Boy”, „Promised Land”, „Burning Love” i „Green Green Grass Of Home”. To w trakcie tego występu zaśpiewał też (po raz pierwszy i ostatni) utwór „You’re The Reason Im Living”.
Prezentowany materiał filmowy trwa blisko trzydzieści minut. Fani mogą zobaczyć w nim ujęcia z dwóch różnych kamer i cieszyć się profesjonalnie podłożonym dźwiękiem.

Elvis Live In Las Vegas – 22 marca 1975 (Midnight Show)

(info: YouTube/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29