„Packing The Arena” – podwójny koncertowy album Elvisa Presley’a!

Aż dwa doskonałe koncerty i… mnóstwo dodatków!

LongBeach Booltegowe wydawnictwo MfX zapowiedziało realizację kolejnego produktu poświęconego Elvisowi Presley’owi. Tym razem będzie to dwupłytowy zestaw zatytułowany „Packing The Arena”. Na krążkach znajdą się zapisy obu występów Elvisa z 25 kwietnia 1976 roku z Long Beach Arena w Long Beach.
I… w tym miejscu w zasadzie kończy się standardowa informacja dotycząca przeciętnej nowości płytowej. W przypadku tego produktu jest jednak zupełnie inaczej! Otóż wydawca zdecydował się zrealizować swój produkt w formie tzw.long boxu (digi-pack) aż w pięciu różnych wariantach okładki! Każdej serii zostanie zrealizowanych zaledwie po sto sztuk. Do każdego zestawu zostanie dołączona broszura (16 stron) wypełniona informacjami na temat obu koncertów, recenzjami prasowymi oraz rzadkimi zdjęciami. Dodatkowo w skład boxu wejdą aż cztery różne plakaty oraz replika oryginalnej gazety (strony) z artykułem na temat show z 1976 roku.
Całość zostanie zrealizowana w bardzo gustowny (jak zawsze w przypadku produktów tego wydawnictwa)sposób na bardzo eleganckim i dobrej jakości papierze.
Co do samych koncertów to warto dodać, że dotychczas zostały one wydane jedynie w formie nieoficjalnych CD-R w ramach serii „The Concert Years”. Jedynie wieczorny show ukazał się na bootlegu „California Wave”.

(info: Day By Day/Elvis In Concert/Mariusz Ogiegło)

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *