„Podczas kwarantanny przesłucham dyskografię Elvisa Presleya” – spotkania z muzyką króla rock’n’rolla

Odkrywamy dyskografię króla rock’n’rolla

Na świecie szaleje koronawirus. Rząd zaleca pozostanie w domach i nie wychodzenie z nich bez potrzeby. Ale co robić w czterech ścianach podczas wielodniowej kwarantanny?
Proponuję zabawę – wyzwanie. „Podczas kwarantanny przesłucham dyskografię Elvisa Presleya” to wydarzenie, które utworzyłem dla Was na Facebooku. Pomysł zaczerpnąłem od polskich fanów The Beatles, którzy począwszy od dzisiaj w podobny sposób przesłuchują dyskografię Wielkiej Czwórki.

Na czym rzecz polega? Otóż, począwszy od dzisiaj, każdego kolejnego dnia, na stronie wydarzenia będę publikował krótką wzmiankę o poszczególnych albumach (jak również link do samej płyty gdyby ktoś nie dysponował CD bądź LP w domu). Wchodzimy na wydarzenie, potwierdzamy swoją obecność a po wysłuchaniu każdego albumu dzielimy się swoimi odczuciami, przemyśleniami i wrażeniami.

Myślę, że dla początkujących będzie to świetna okazja do zapoznania się z twórczością króla rock’n’rolla a dla wytrawnych wielbicieli możliwość spędzenia kilkunastu minut dziennie ze swoim idolem i przypomnienia sobie swoich ulubionych utworów.

Zasady myślę proste? No więc –  do dzieła!

WYDARZENIE! – „Podczas kwarantanny przesłucham dyskografię Elvisa Presleya”

(info: Elvis Promised Land/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29