Ranking „Top Wszech Czasów” w Programie 3 Polskiego Radia…

Zestawienie najważniejszych utworów wciąż… bez Elvisa?

Po wczorajszym poście obiecałem sobie, że w tym przedświątecznym tygodniu nie będzie więcej przykrych wpisów z naszego rodzimego podwórka… Niestety. Będzie jeszcze jeden! I o ile na informacje przekazywane przez kolorowe tabloidy my fani wpływu nie mamy to na tą sytuację o której chcę napisać dzisiaj mamy jak najbardziej!
Chodzi mianowicie o cieszący się dużą popularnością tradycyjny ranking „Top Wszech Czasów” sporządzany przez Program 3 Polskiego Radia.
Na stronie internetowej stacji radiowej opublikowano właśnie kolejne notowanie tego zestawienia. Pośród stu, zdaniem słuchaczy Trójki, najlepszych piosenek wciąż nie znalazł się ani jeden utwór Elvisa Presley’a! W tzw. „poczekalni” czeka kilka propozycji z repertuaru króla – „In The Ghetto”, „Jailhouse Rock”, „Blue Suede Shoes” i „Love Me Tender”. Żaden z nich jednak do tej pory nie wszedł na listę! By zmienić tą sytuację wystarczy wejść na stronę Programu 3 Polskiego Radia, zalogować się i oddać swój głos na wybraną przez siebie kompozycję.
Ja już zagłosowałem. A Wy?

TOP WSZECH CZASÓW – LISTA PRZEBOJÓW PROGRAMU 3 POLSKIEGO RADIA

UWAGA! By jednak ten post nie miał tylko negatywnej wymowy mam dla Was zaproszenie od zaprzyjaźnionego Elvis Presley Forum.pl. W trakcie zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia na jego fanpagu zostanie opublikowany w odcinkach specjalny artykuł pod tytułem „Dlaczego pamiętamy Elvisa” w przekładzie Marleny Bartczak. Gorąco zachęcam Was do lektury!

(info: Pr.3 Polskiego Radia/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *