Tele Tydzień wspomina ostatni koncert Elvisa Presley’a

Popularny polski tygodnik pisze o ostatnim koncercie Elvisa Presley’a

TeleTydzieńIndianapolisB Z uwagi na fakt (co zawsze podkreślam), że blog ELVIS: Promised Land dedykowany jest głównie polskim fanom króla rock’n’rolla i temu co w temacie legendarnego piosenkarza dzieje się w naszym kraju dzisiaj pozwolę sobie zamieścić informację o artykule opublikowanym w tygodniku Tele Tydzień.
W najnowszym wydaniu wspomnianego magazynu z programem telewizyjnym (nr.25) na stronie 96 w ramach cyklu „Czy pamiętasz, że…” (kalendarium wydarzeń z przeszłości dotyczących danego dnia tygodnia) znalazła się obszerna wzmianka dotycząca ostatniego koncertu Elvisa Presley’a. W tekście „Zmierzch króla rock’n’rolla” autor przypomina ostatnie trasy koncertowe Presley’a i towarzyszące im kłopoty zdrowotne artysty. I dodaje, że z każdym kolejnym dniem było „tylko gorzej. Z wyjątkiem ostatniego koncertu w Indianapolis. Tam Elvis dał z siebie wszystko„.
Artykuł opatrzony jest dwoma zdjęciami – z czerwca 1977 roku oraz czerwca 1968 roku.

(info: Tele Tydzień/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29