„The Elvis Files” – ósma i… ostatnia część niezwykłej serii książek już w…

Znamy datę premiery ostatniej części wspaniałej serii

ElvisFiles8 Erik Lorentzen, autor wielu doskonałych książek poświęconych Elvisowi Presley’owi, potwierdził, że w sierpniu br. do sprzedaży trafi ostatnia, ósma, część z cyklu książek „The Elvis Files”.
Będzie ona w całości wypełniona informacjami z ostatnich miesięcy życia słynnego króla rock’n’rolla (konkretnie z lat 1976-1977). Na jej łamach znajdą się m.in wspomnienia z ostatnich koncertów (w tym m.in z sylwestrowego show w Pittsburghu), ostatnich sesji nagraniowych (dokonanych w Jungle Room) oraz z programu telewizyjnego CBS – „Elvis In Concert” z 1977 roku.
Całość dokumentować będą setki doskonałych, nigdy wcześniej niepublikowanych fotografii. Zdjęcie na okładkę wykonał fotograf Keith Alverson.
Seria „The Elvis Files” to bez wątpienia jedna z najlepszych i najbardziej drobiazgowych biografii Elvisa Presley’a jaka dotychczas została zrealizowana. Polecam każdemu!

(info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29