„The Original Elvis TCB Band in…” – Zapraszamy do Rzeszowa!!!

Pierwszy i jedyny występ zespołu Elvisa Presley’a w Polsce!

TCBPolandSą kręgosłupem całego show„. Tak o swojej sekcji rytmicznej wyraził się Elvis Presley podczas jednej z prób kręconych przez ekipę MGM na potrzeby filmu dokumentalnego „That’s The Way It Is”. Wówczas skład zespołu stanowili: James Burton (gitara), Ron Tutt (perkusja), Glen D.Hardin (klawisze), Jerry Scheff (bas) oraz John Wilkinson (gitara rytmiczna).
15 stycznia 2018 roku ten sam skład pomniejszony jedynie o zmarłego w 2013 roku Johna Wilkinsona i Jerry’ego Scheffa, który zrezygnował z kariery estradowej po raz pierwszy wystąpi w naszym kraju! Członkowie legendarnego TCB Band wystąpią na scenie Hotelu Bristol w Rzeszowie. Obok słynnych instrumentalistów polscy wielbiciele twórczości króla rock’n’rolla będą mieli niepowtarzalną szansę usłyszeć także Terry’ego Blackwooda i kwartet gospel The Imperials, którzy swoją współpracę z Presley’em rozpoczęli w roku 1967 (sam zespół The Imperials rok wcześniej podczas sesji na której nagrano nagrodzony Grammy Award album „How Great Thou Art”).
Największe przeboje Elvisa Presley’a przypomni popularny piosenkarz Dannis Jale.
Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Elvis Lives, to samo, które zapisało się złotymi zgłoskami w pamięci setek fanów biorących udział w tegorocznym Elvis Festival w Rzeszowie.
Marcin Życzyński będący jednym z organizatorów styczniowego wydarzenia poinformował dzisiaj na specjalnym profilu na Facebooku, że już niebawem wielbiciele Elvisa otrzymają wszelkie niezbędne informacje dotyczące cen i miejsc, w których będzie można nabyć wejściówki na koncert.
O tym fakcie zostaniecie poinformowanie także i Wy na naszym blogu.
A poniżej próbka tego co czeka na Was już za kilka miesięcy w Rzeszowie!

„MY BOY” – DENNIS JALE z TCB BAND & THE IMPERIALS (28 stycznia 2017)
„JOHNNY B.GOODE” – DENNIS JALE z TCB BAND & THE IMPERIALS (28 stycznia 2017)

(info: Elvis Lives/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *