„The Wonder Of You” – jeszcze raz o klipie promującym nowy album Elvisa Presley’a

Inne spojrzenie na materiał wideo promujący nowy album Elvisa

WonderOfYouByRobbo Zaledwie pięć dni temu swoją premierę miał oficjalny klip promujący bestsellerowy album Elvisa Presley’a „The Wonder Of You”. Wzięła w nim udział modelka Kate Moss. Niestety, pozytywnych reakcji na to wideo próżno jest szukać w serwisach poświęconych królowi rock’n’rolla (czy to polskich czy światowych).
Na szczęście w ciągu kilku godzin od premiery oficjalnego wideo przyszła odpowiedź od… fanów Elvisa. A konkretnie od „profesjonalnych amatorów”, którzy w oparciu o zaprezentowany materiał oraz dostępne archiwalne materiały z koncertów Elvisa Presley’a stworzyli swoją wersję klipu promocyjnego.
Bardzo rzadko (a w zasadzie w ogóle) piszę na blogu o tego typu twórczości. Jednak klip wykonany przez użytkownika podpisującego się jako „Robbo” jest wyjątkowy. Pokazuje, że to oficjalne wideo można było zrealizować zupełnie inaczej – z pomysłem (w amatorskim klipie to Elvis śpiewa do pięknej Kate Moss, śpiewa o niej i dla niej a chwilami śpiewają wręcz razem a całość robi naprawdę piorunujące wrażenie), z wyczuciem i przede wszystkim – z zachowaniem właściwej hierarchii wartości – na pierwszym miejscu stawiając Elvisa, równolegle z nim jego muzykę a dopiero na drugim planie współczesną gwiazdę – Kate Moss.
A jakie są Wasze odczucia? Piszcie…

„THE WONDER OF YOU” – Amatorskie wideo wykonane przez „Robbo”

(info: Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29