Wyjątkowe koncertowe Boże Narodzenie w Graceland!

Gwiazdkowy weekend w Graceland!

ChristmasShow2017 To będzie pierwsze takie Boże Narodzenie w Graceland. Z okazji tegorocznej Gwiazdki na terenie kompleksu Elvis Presley’s Memphis odbędzie się seria tematycznych koncertów.
Niezwykły weekend zaplanowano na sobotę 15 grudnia i niedzielę 16 grudnia br. Koncerty odbędą się po raz pierwszy w nowoczesnej Graceland Sound Stage. Gwiazdkowy weekend otworzy widowisko multimedialne w trakcie którego usłyszeć będzie można największe świąteczne przeboje króla rock’n’rolla… zaśpiewane przez niego samego z wielkiego ekranu. Artyście towarzyszyć będzie orkiestra symfoniczna.
Na kolejny dzień zaplanowane są aż dwa koncerty. Pierwszy z nich to „Elvis Gospel Christmas show” a kolejny nosić będzie tytuł „Elvis Star-Studded Rock ‘n’ Roll show”.
Ale to nie koniec atrakcji! Uzupełnieniem koncertów z 16 grudnia będzie prezentacja słynnego białego fortepianu marki Knabe zakupionego przez Elvisa w 1957 roku. Następnie instrument trafi do pokoju muzycznego, któremu przywrócono oryginalny wygląd z lat sześćdziesiątych.
Ceny biletów wahają się od 125 Dolarów do 35 Dolarów.
Można przypuszczać, że planowany event związany będzie z zaplanowaną na październik i listopad br. premierą trzeciego symfonicznego projektu Presley’a, „Elvis Christmas With The Royal Philharmonic Orchestra”.

(info: Graceland/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *