„40 lat po śmierci króla rock’n’rolla…” – zaproszenie na okolicznościowe wydanie „Herosów Rock’n’Rolla”

Wyjazdowa sesja poświęcona Elvisowi Presley’owi

PresleyMalewski Wygląda na to, że 40.rocznica śmierci Elvisa Presley’a nie przejdzie w Polsce bez echa. I dobrze. Po informacjach jakie wciąż docierają do mnie z Rzeszowa oraz Poznania tym razem przyszła kolej na woj. Łódzkie i miejscowość Zakościele n/Pilicą k.Inowłodza. W tamtejszym Ośrodku Fundacji PROEM odbędzie się specjalna wyjazdowa sesja poświęcona Elvisowi Presley’owi. Spotkanie odbędzie się w ramach popularnego cyklu „Herosi Rock’n’Rolla” prowadzonego przez Antoniego Malewskiego w dniach od 15-17 września br.
Program imprezy zapowiada się bardzo interesująco i może być nie tylko przyczynkiem do zgłębienia wiedzy o legendarnym królu rock’n’rolla ale także swoistym przedłużeniem wakacji.
W ramach trzydniowej sesji organizatorzy przewidują rozpoczęcie rocznicowego spotkania uroczystą kolacją w piątek, 15 września, o godzinie 18:00. Tuż po niej, o godzinie 20:00 pierwsze spotkanie z Elvisem (w ramach cyklu „Herosi Rocka”), które zakończy się wspólną zabawą przy dźwiękach złotych przebojów rock’n’rolla (m.in Chucka Berry’ego, Carla Perkinsa i wielu innych).
Następnego dnia, tj. w sobotę 16 września, w programie m.in. przejazd „Carską Koleją” po miejscowościach Puszczy Spalskiej (Spała – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich, Inowłódz – Zamek Królewski Kazimierza Wielkiego, XI wieczny kościółek św. Idziego, Konewka – słynne bunkry pohitlerowskie), a o godz. 20.00 w ramach „Herosów” drugie spotkanie z ELVISEM”, które tym razem zostanie zakończone projekcją koncertu z Memphis z 2002, „ELVIS Lives 2002”.
W ciągu całego dnia organizatorzy zapewniają pełne wyżywienie, tj. śniadanie, obiad, kolację.
Zakończenie rocznicowego eventu będzie miało miejsce w niedzielę, 17 września, podczas uroczystego śniadania (szwedzki stół).
Koszt wyjazdu i udziału w tej trzydniowej sesji wynosi 165zł. Osoby zainteresowane proszę o kontakt meilowy: elvis.blog@interia.pl (udostępnię numer telefonu i dane organizatorów)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *