Nieznane zdjęcia Elvisa Presley’a odnalezione w… dzienniku fanki!

Służba wojskowa Elvisa Presley’a we wspomnieniach…

FrancesDiary Blisko czterdzieści lat po śmierci Elvisa Presley’a trudno oczekiwać, że światło dzienne ujrzą jakieś nowe materiały audio wideo a nawet… fotograficzne.
Czasami jednak historia płata figla nawet największym sceptykom. Przed kilkoma tygodniami odkryto bowiem dziennik brytyjskiej fanki króla rock’n’rolla, Frances (tylko tyle wiadomo na jej temat, niestety). Dziewczyna, która pracowała jako pokojówka w jednym z hoteli w Bad Nauheim (przybyła do Niemiec w ramach wymiany szkolnej), mieście w którym Elvis odbywał swoją służbę wojskową, zrobiła dla swojego idola album ze zdjęciami.
W leżącym przez wiele lat w szufladzie, zapomnianym, dokumencie znajdowało się pięć fotografii Presley’a w mundurze wojskowym. Aż sześć z nich było przez niego podpisanych (na przodzie i na odwrocie)! Wszystkie zdjęcia aż do dzisiaj nie były wcześniej znane ani nigdzie publikowane.Jedno z nich, to które publikuje w dzisiejszym wpisie, ukazuje Elvisa w towarzystwie Frances.
Oprócz tego w dzienniku odnaleziono m.in wycinki z lokalnej prasy relacjonującej przebieg służby wojskowej króla rock’n’rolla, pocztówki i wiele innych ciekawostek.
Dzienniczek zostanie wystawiony na licytację przez Channel Islands Auctions w St Peter Port, Guernsey. Eksperci szacują, że jego wartość może wynieść nawet 3,500 Funtów.

(info: Elvis Matters/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29