8 stycznia 2022…

8 stycznia. Dzisiaj mija osiemdziesiąta siódma rocznica urodzin Elvisa Presleya – niekwestionowanego króla rock’n’rolla. W związku z tą datą w tym miejscu powinien znaleźć się specjalny rocznicowy tekst.
Powinien…
W tym roku jednak nasze myśli i serca wędrują do Krosna Odrzańskiego gdzie za kilkanaście minut rozpoczną się uroczystości pogrzebowe Moniki Jaworskiej – wybitnej dziennikarki, szefowej wrocławskiego Radia RAM i przede wszystkim niezwykłej wielbicielki Elvisa.

Każdy z nas kto choć raz spotkał Monikę na swojej drodze potwierdzi jak wyjątkową osobą była. Serdeczną, zawsze uśmiechniętą i do końca zaangażowaną w promowanie twórczości Presleya i dbanie o jego dobry wizerunek w naszym kraju.

Dziękując jej za wszystko co zrobiła dla Elvisa i jego wielbicieli w Polsce (także dla mnie i czytelników naszego bloga) połączmy się w tym dniu z uczestnikami pogrzebu. Wspomnijmy ciepło Monikę i otoczmy ją i jej bliskich modlitwą.

We wtorek, 25 stycznia, o godzinie 19:00 we wrocławskim Kościele Św. Wojciecha na Placu Dominikańskim zostanie odprawiona Msza Święta za duszę Ś.P. Moniki od Czytelników naszego bloga. Dlatego już dzisiaj gorąco proszę –  jeśli jesteście z Wrocławia lub będziecie w tym dniu we Wrocławiu, gorąco zapraszam Was do udziału.

Za wszelka pomoc przy zamówieniu i dostarczeniu wiązanki od Czytelników bloga a także zamówieniu Mszy Świętej gorąco i z całego serca dziękuję Asi Burdzi.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *