Szczęśliwego Nowego Roku!

Z najlepszymi życzeniami dla Czytelników bloga ELVIS: Promised Land

Drodzy Czytelnicy i sympatycy bloga ELVIS: Promised Land,
Stojąc u progu Nowego 2022 Roku, chciałbym podziękować Wam za ostatnich dwanaście wspólnych miesięcy. Podziękować za to, że przez cały ten czas zaglądaliście na naszą stronę, czytaliście i komentowaliście prezentowane na niej newsy i dzieliliście się nimi między sobą.
Dziękuję za to, że blog ELVIS: Promised Land wciąż pozostaje dla Was cennym źródłem informacji.

Wierzę w to, że pozostanie nim również w nowym roku.

Jak wiecie, ostatnie miesiące wypełniły mi prace nad drugą częścią książki „Elvis. Wszystkie płyty króla” przez co nie zawsze mogłem poświęcić blogowi tyle czasu ile bym faktycznie chciał. Mam nadzieję, że teraz gdy książka została już ukończona a prace redakcyjne nad nią „idą pełną parą”, uda się to zmienić.

Sylwester to czas noworocznych postanowień i życzeń. W związku z tym pięknym zwyczajem pozwólcie, że złożę Wam w tym miejscu najlepsze noworoczne życzenia. Oby nadchodzący rok był jeszcze lepszy od mijającego. Oby otaczająca nas rzeczywistość zaczęła w końcu wracać do normalności. By wirtualne spotkania zastąpiły nareszcie te normalne – międzyludzkie.
Wspaniałych zabaw sylwestrowych i udanych spotkań w gronie rodzinnym. Zdrowia i uśmiechu na każdy dzień nowego roku i do zobaczenia przynajmniej w tym samym miejscu za kolejnych dwanaście miesięcy.

Wszystkiego dobrego!
Mariusz

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *