„A Boy From Tupelo: The SUN Masters” – pierwsza rocznicowa zapowiedź..

… RCA/Sony Legacy?

BoyFromTupelo Według niemieckiego fanklubu Elvisa Presley’a, Elvis Club Berlin, 27 lipca br, do sprzedaży trafi album „A Boy From Tupelo: The SUN Masters”. Ma to być składający się z trzech płyt CD zestaw w skład którego wejdą nagrania z pierwszego etapu kariery króla rock’n’rolla.
Box ma zostać zrealizowany przez RCA/Sony Legacy. Tym samym jest to pierwszy komunikat i pierwsza poważna zapowiedź oficjalnego wydawcy w związku ze zbliżającą się 40-tą rocznicą śmierci Elvisa Presley’a.
Dokładny skład nagrań nie jest jeszcze znany. Można jedynie zakładać, że na płytach znajdą się znane doskonale wersje master i być może kilka wersji alternatywnych. Biorąc jednak pod uwagę wysoką jakość zestawów sygnowanych przez Sony Legacy (zarówno pod względem graficznym jak i jakością dźwięku) będzie to produkt warty postawienia na półce.

(info: Elvis Club Berlin/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29