„American Inland Empire Magazine” – przypomina koncert Elvisa z 1972 roku

Recenzja występu Elvisa Presley’a w popularnym amerykańskim magazynie

CoverBernardinio Na okładce kwietniowego wydania „American Inland Empire Magazine” znalazł się Elvis Presley. Pismo poświęcone wydarzeniom z regionu Inland Empire w Południowej Kalifornii obchodzi w tym roku swoje czterdzieste urodziny.
Z tej okazji w najnowszym numerze autorzy zebrali wspomnienia na temat najważniejszych wydarzeń, które „wstrząsnęły” regionem w ostatnich latach. W ich czołówce znalazły się dwa pamiętne występ Elvisa Presley’a z 12 i 13 listopada 1972 roku, które odbyły się w hali Swing Auditorium w San Bernardinio.
Recenzję koncertów zamieścił Richard Lorenzi.
Jej fragmenty oraz materiał wideo z opisywanego koncertu znajdziecie już w najbliższy piątek na naszym blogu w ramach cyklu „Elvis Live In…”

UWAGA!!! Drodzy Czytelnicy, przypominam Wam o udziale w naszej blogowej zabawie – „Premiera, której nigdy nie zapomnisz”. Bardzo proszę tych z Was, do których dotarła już książka „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz o przesyłanie zdjęć z nią w ręku na adres meilowy elvis.blog@interia.pl
Jutro powstanie z nich specjalny „premierowy” post!

(info: Elvis Matters/Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29