Australijska poczta uhonoruje Elvisa Presley’a… nowym znaczkiem!

Kolekcja znaczków pocztowych z wizerunkiem Elvisa Presley’a!

AustralianStamps Australijska poczta zapowiedziała realizację nowej serii znaczków pocztowych. Kolekcja składać będzie się z trzech arkuszy na których znajdzie się łącznie aż dwadzieścia pięć różnych znaczków z wizerunkiem króla rock’n’rolla, Elvisa Presley’a. Zdjęcia prezentowane w kolekcji będą przekrojem przez całą karierę piosenkarza (od szalonych lat 50-tych poprzez okres filmowy aż po koncertowe lata 70-te).
Znaczki zostaną zrealizowane w ramach serii „Love To Celebrate” i będą to tzw. znaczki łączone o wartości 1$. Na ich drugiej połowie widnieć będzie serce ułożone z czerwonych róż, wartość znaczka oraz nazwa państwa.
Na oficjalnej stronie australijskiej poczty można już zamawiać tą specjalną kolekcję w tzw. przedsprzedaży. Koszt całej serii wynosi 28 Dolarów (tj.ok.112 PLN)

(info: Australijski Urząd Pocztowy/Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29