„Celluloid Sell-Out!” i … – FTD zapowiada kolejne produkty!

Nowości od FTD już w kwietniu!

Fani Elvisa Presleya nie mogą w ostatnim czasie narzekać na brak dobrych informacji. Po optymistycznych zapowiedziach nowego filmu biograficznego i kilku udanych premierach płytowych (w tym trzy-płytowego zestawu „Aloha From Hawaii”) od dzisiaj mogą cieszyć się kolejnymi zapowiedziami od wydawnictwa FTD.

Nowe produkty w ramach powyższego katalogu trafią do sprzedaży już w kwietniu i jak ujawniono dzisiaj będą to zarówno rzeczy, które ucieszą miłośników koncertowej działalności Presleya jak i tych, którzy cenią sobie jego dokonania studyjne i filmowe.

Dla tej pierwszej grupy FTD przygotowało zestaw „Elvis: Madison To Pine Bluff”. W jego skład wejdą dwie płyty CD na których wydawca umieści aż dwa kompletne występy Elvisa z 1976 roku – pierwszy zarejestrowany 19 października w Madison w stanie Wisconsin i kolejny z 8 września z Pine Bluff w Arkansas”.
Warto dodać, że do tej pory oba koncerty znane były fanom jedynie z nieoficjalnych CD-R.

Wielbiciele tzw. czarnej płyty, tj. płyt winylowych, otrzymają w kwietniu pięknie zrealizowaną, rozszerzoną wersję EPki „Kid Galahad”, na której oprócz oficjalnych masterów znajdą się także fragmenty sesji nagraniowych z 1961 roku podczas których powstały piosenki do filmu pod tym samym tytułem. 

Ostatnią zapowiadaną nowością będzie natomiast atrakcyjny zestaw „Celluloid Sell-Out!”, który tworzyć będą książka opracowana przez Boba Pakesa oraz dwie płyty CD. Książkę wypełnią zdjęcia i skany pamiątek związanych z czterema pierwszymi filami fabularnymi z udziałem Elvisa, tj. „Love Me Tender”, „Loving You”, „Jailhosue Rock” i „King Creole”. Czytelnicy znajdą w niej więc oryginalne programy, tzw. lobby cards, plakaty promujące wspomniane hollywoddzkie produkcje i wiele wiele innych. Na płytach znajdą się natomiast ścieżki dźwiękowe ze wspomnianych filmów.

(Info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *