„Come Along: Frankie And Johnny Sessions” – kompletny zapis sesji Elvisa Presley’a

Materiały z sesji i rzadkie nagrania demo

3CDFrankieAndJohnny Do sprzedaży trafił właśnie wyjątkowy, składający się z trzech płyt CD zestaw „Come Along: Frankie And Johnny Sessions”. Znalazł się na nim niemal kompletny zapis sesji nagraniowej Elvisa Presley’a z 1965 roku podczas której powstały piosenki do filmu „Frankie And Johnny”.
Ale to nie wszystko! Producenci boxu oferują fanom oprócz wszystkich alternatywnych podejść także stereofoniczną i monofoniczną wersję longplaya ze ścieżką dźwiękową, trailery radiowe oraz… cztery nigdy wcześniej niepublikowane nagrania demo! Utwory „Mississippi Sue”, „Better Believe It Baby”, „My Gypsy Heart”, „My Bittersweet” zostały napisane przez Dee Fuller ale nie zostały wykorzystane w komedii na prośbę Elvisa i jego menedżera, Pułkownika Parkera.
Nakład zestawu „Come Along: Frankie And Johnny Sessions” jest ściśle limitowany. Jego cena oscyluje w granicach 55 Dolarów (ok.200,00 PLN). Dobry pomysł pod choinkę?

(info: Day By Day/Ebay/Mariusz Ogiegło)

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29