Ed Bonja gościem specjalnym Festiwalu w Rzeszowie!

Osobisty fotograf Elvisa Presley’a przyjedzie do Polski z wystawą!

EdBonja Do 27 sierpnia br. pozostało jeszcze kilka miesięcy a każdy kolejny dzień przynosi… coraz bardziej zaskakujące informacje od organizatorów Elvis Festival. 40 Anniversary w Rzeszowie.
Wczoraj, w godzinach wieczornych, na oficjalnym profilu imprezy jeden z jej organizatorów, Marcin Życzyński, napisał: „mogę już oficjalnie potwierdzić wspaniałą wiadomość – specjalnym gościem naszego Festivalu będzie ED BONJA ! Prywatny fotograf Elvisa Presley’a, który współpracował z Królem począwszy od września 1970 roku”.

Ed Bonja poznał jednak Elvisa Presley’a znacznie wcześniej, bo już na planie komedii „Girl Happy”. Był również obecny na planie słynnego programu telewizyjnego NBC TV Comeback Special z 1968 roku. Jego zdjęcia (jak sam mówi jest kilka tysięcy) dokumentowały takie wydarzenia w życiu Elvisa jak legendarne występy w Madison Square Garden czy Aloha From Hawaii. Jego fotografie trafiały także na okładki najważniejszych albumów Presley’a z lat siedemdziesiątych – „Recorded Live On Stage In Memphis”, „Good Times” czy „From Elvis Presley Blvd. Memphis, Tennessee” (zdjęcie z tej okładki było ostatnim jakie kiedykolwiek zrobił Elvisowi).

Organizatorzy Elvis Festival. 40 Anniversary chcą w programie wydarzenia umieścić nie tylko wystawę prac Eda Bonji ale także spotkanie z nim tak by każdy miał możliwość wysłuchania jego wspomnień (a Ed Bonja ma ich wiele do opowiedzenia o czym miałem zaszczyt przekonać się kilka lat temu). Każdy z gości będzie mógł także nabyć zdjęcie wykonane przez gościa specjalnego z osobistą dedykacją i autografem.

Pozostaje więc już teraz powiedzieć DO ZOBACZENIA w RZESZOWIE!

(info: Elvis Festival/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29